Home

   
    

Lid worden?

Nieuwe starters kunnen vrijblijvend 2 keer gratis komen trainingen alvorens aan te sluiten.
Informatie over de trainingen vind je bij Trainingen.
Meer informatie over aansluiten en lidgelden vind je bij Aansluiten
Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.

Wedstrijden:

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
23/0909:00Basket Groot Zemst G14 AU1490 - 8 Sporthal Hofstade Heide, Zandstraat 3, Zemst-Hofstade
23/0916:30Femina Habac Sint-Truiden M19 AU19-M61 - 60Trudosporthal, Sint-Jansstraat 5, Sint-Truiden
23/0918:15Clem Scherpenheuvel ADames-A79 - 44Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
24/0909:30U21-JL.S.V. Basket Landen J21 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
24/0909:30U10Basket Groot Zemst G10 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
24/0911:30U12Stella Artois Leuven Bears G12 D-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
24/0911:30Heren-RBoortmeerbeek & Berg Bulldogs R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
24/0913:30U16-JBoortmeerbeek & Berg Bulldogs J16 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
24/0913:30Heren-ABoortmeerbeek & Berg Bulldogs A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
30/0910:45Basket Groot Zemst J16 BU16-J-Sporthal Hofstade Heide, Zandstraat 3, Zemst-Hofstade
30/0913:15Bavi Vilvoorde G10 AU10-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat, Vilvoorde
30/0914:30Dynamo Bertem J21 AU21-J-Sporthal, Bosstraat 1, Bertem
30/0918:15Basket Betekom RHeren-R-Sporthal de Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Betekom
30/0920:30Basket Betekom AHeren-A-Sporthal de Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Betekom
01/1011:30U14Stella Artois Leuven Bears G14 C-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
01/1013:30Dames-BBC Grimbergen C-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
07/1010:30BC Grimbergen J16 AU16-J-Sporthal Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen (Strombeek-
07/1010:30BC Grimbergen G14 BU14-Sporthal Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen (Strombeek-
07/1012:00Clem Scherpenheuvel G12 BU12-Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
07/1012:30BBC Finas Geel M19 AU19-M-Sporthal Axion, Zwaarvoerdersspoor 4, Geel
07/1013:00Everse Dino's J21 AU21-J-Sporthal KA Emanuel Hiel, Freesiadreef 7, Schaarbeek
08/1010:00Jets Basket Zaventem G10 BU10-Sporthal Zaventem, Steenokkerzeelstraat 60
08/1011:30Heren-RL.S.V. Basket Landen R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
08/1013:30Heren-AL.S.V. Basket Landen B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
08/1015:00Lubbeek B-Ball-Stars ADames-A-Sporthal Lubbeek, Gellenberg 14, Lubbeek
08/1017:00Lubbeek B-Ball-Stars RDames-B-Sporthal Lubbeek, Gellenberg 14, Lubbeek
10/1019:45BC Opwijk VetsVeteranen-Sporthal Opwijk, Heiveld 65, Opwijk
14/1018:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club AHeren-A-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14-16, Wemmel
15/1009:30U18-JBavi Vilvoorde J18 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1009:30U19-MDBC Houthalen M19 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1011:30U12GSG Aarschot G12 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1011:30Dames-ABC Asse-Ternat A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1013:00BC Machelen-Diegem RHeren-R-Sporthal Bosveld, Heirbaan 10, Machelen
15/1013:30U16-JBavi Vilvoorde J16 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1013:30Dames-BBBC Hoeilaart A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
15/1015:30U14Bct Overijse G14 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
18/1020:30VeteranenStella Artois Leuven Bears Vets-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)