Home

Met grote droefheid melden we het plotse overlijden van Esther Gillissen, mama van Daan Ter Haseborg bij onze U12. We wensen Daan en zijn familie heel veel sterkte bij dit grote verlies.
Klik hier voor het volledige overlijdensbericht.


Op vrijdag 14 en 21 oktober is er opnieuw een cursus wedstrijdklok en 24s shotklok in Den Dijk. Cursus duurt 1u en start om 20u. Lesgever is Tonny Keymis.
Iedereen is welkom. Inschrijven is niet nodig.


Kalender:

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
24/0909:00Stella Artois Leuven Bears J21 BU2161 - 50Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
24/0912:30Lubbeek B-Ball-Stars G10 AU101 - 1GBS Linden, Martelarenplaats 1, Lubbeek
24/0914:00BBC Croonen Lommel M16 AU16-M22 - 100De Souverein, Sportveldenstraat 10, Lommel
24/0918:00BC Streek Inn Vilvoorde DSE BDames19 - 81Sporthal Koningslo, Streekbaan 185, Vilvoorde
25/0909:30U14Lubbeek B-Ball-Stars G14 A47 - 26Den Dijk Wespelaar
25/0911:30Heren-RL.S.V. Basket Landen HSE R68 - 29Den Dijk Wespelaar
25/0911:30U18Stella Artois Leuven Bears J18 D59 - 46Den Dijk Wespelaar
25/0913:30HerenL.S.V. Basket Landen HSE B68 - 60Den Dijk Wespelaar
28/0920:30DamesBBC Hoeilaart DSE A-Den Dijk Wespelaar
01/1010:00Bavi Vilvoorde G12 AU12-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
01/1012:00Bavi Vilvoorde J18 BU18-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
01/1013:00Stella Artois Leuven Bears G14 BU14-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
01/1019:00Everse Dino's J21 AU21-KA Emanuel Hiel, Freesiadreef, Schaarbeek
02/1009:30U16-MPeer BBC vzw M16 A-Den Dijk Wespelaar
02/1011:30U16-JA&T Group Basket Betekom J16 A-Den Dijk Wespelaar
02/1013:00BC Machelen-Diegem HSE RHeren-R-Sporthal Heirbaan Machelen
02/1015:00BC Machelen-Diegem HSE AHeren-Sporthal Heirbaan Machelen
08/1011:00Stella Artois Leuven Bears G12 BU12-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
08/1012:30BC Grimbergen J16 AU16-J-Sporthal J. Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen
08/1016:00Record Bank Keerbergen Lakers G14 AU14-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
08/1016:30Thor Tervuren J18 AU18-Sporthal Diependal, Lindeboomstraat 30, Tervuren
09/1009:30U16-MClem Scherpenheuvel M16 A-Den Dijk Wespelaar
09/1009:30U21L.S.V. Basket Landen J21 A-Den Dijk Wespelaar
09/1011:30Heren-RStella Artois Leuven Bears HSE R-Den Dijk Wespelaar
09/1011:30DamesBC Grimbergen DSE C-Den Dijk Wespelaar
09/1013:30HerenStella Artois Leuven Bears HSE D-Den Dijk Wespelaar
12/1020:30VeteranenPajot 2515 Rode-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat 2A
15/1016:00GSG Aarschot DSE ADames-Sporthal Demervallei 8, Aarschot
15/1018:00Londerzeelse Dunkers HSE RHeren-R-Sporthal Verma Malderen, Karreveld 3, Londerzeel
15/1018:00KYD Kortenberg Young Devils J21 AU21-Sporthal Erps-Kwerps, Oudebaan 31, Kortenberg
15/1020:00Londerzeelse Dunkers HSE AHeren-Sporthal Verma Malderen, Karreveld 3, Londerzeel
16/1009:00U12KYD Kortenberg Young Devils G12 A-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
16/1009:30U14KYD Kortenberg Young Devils G14 B-Den Dijk Wespelaar
16/1010:00Notre Dame Leuven M16 BU16-M-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
16/1011:30U16-JBlack Devils Vorst J16 A-Den Dijk Wespelaar
19/1020:30VeteranenUnited Woluwe-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat BE
22/1012:452B|SAFE Tienen G10 AU10-Sportschuur Tienen, Sporthalstraat 30
22/1018:30Tigers Halle HSE RHeren-R-De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
22/1020:30Tigers Halle HSE AHeren-De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
23/1009:30U16-MKoninklijke Herentalse BBC M16 A-Den Dijk Wespelaar
23/1009:30U14Toyota Wouters Diest G14 A-Den Dijk Wespelaar
23/1011:30DamesNotre Dame Leuven DSE C-Den Dijk Wespelaar
23/1011:30U18GSG Aarschot J18 B-Den Dijk Wespelaar
23/1013:30U12BC Asse-Ternat G12 D-Den Dijk Wespelaar
25/1020:45Sint Paulus OpwijkVeteranen-VKO, Karenveldstraat 23, OpwijkCat 2A
29/1018:30St.Paulus Opwijk DSE ADames-Sporthal VKO, Karenveldstraat 40, Opwijk
A30/1000:00Jumbo - Mosselfestijn
30/1011:30Heren-RThor Tervuren HSE R20-0Den Dijk WespelaarFORFAIT VAN TERVUREN
30/1013:30HerenThor Tervuren HSE A-Den Dijk Wespelaar
05/1116:30Dynamo Bertem J21 AU21-Sporthal Bertem, Bosstraat 1
05/1118:30Dynamo Bertem HSE BHeren-Sporthal Bertem, Bosstraat 1
09/1120:30VeteranenNotre Dame Leuven -Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat 2A
12/1115:00BBC Putte M16 AU16-M-Sporthal Klein Boom, Mechelbaan 604, Putte
12/1115:00Lubbeek B-Ball-Stars G14 AU14-Sportodroom, Kerkomsesteenweg 49, Boutersem
12/1118:00Merchtem Eagles HSE RHeren-R-Tuinbouwschool, Molenbaan 54, Merchtem
13/1109:30U10Stella Artois Leuven Bears G10 A-Den Dijk Wespelaar
13/1111:30U21Black Devils Vorst J21 A-Den Dijk Wespelaar
13/1113:00Stella Artois Leuven Bears J18 DU18-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
13/1113:30HerenBasket Club Groot Dilbeek HSE B-Den Dijk Wespelaar
18/1121:00Leuven Bears Veteranen-Aarschotsesteenweg 168, WilseleCat BE
19/1109:00A&T Group Basket Betekom J16 AU16-J-De Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Begijnendijk
19/1118:30Record Bank Keerbergen Lakers HSE RHeren-R-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
19/1120:30Record Bank Keerbergen Lakers HSE AHeren-Sporthal Keerbergen, Putsebaan 103
20/1109:30U14Stella Artois Leuven Bears G14 B-Den Dijk Wespelaar
20/1109:30U16-MDBC Houthalen M16 B-Den Dijk Wespelaar
20/1111:00GSG Aarschot G10 AU10-Sporthal Demervallei 8, Aarschot
20/1111:30DamesMerchtem Eagles DSE R-Den Dijk Wespelaar
20/1111:30U18Bavi Vilvoorde J18 B-Den Dijk Wespelaar
20/1113:00Bavi Vilvoorde J21 BU21-Sporthal Vilvoorde, Slachthuisstraat
20/1113:30U12Bavi Vilvoorde G12 A-Den Dijk Wespelaar
26/1113:00Stella Artois Leuven Bears HSE RHeren-R-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
27/1111:30U16-MA&T Group Basket Betekom M16 A-Den Dijk Wespelaar
27/1113:30U21Stella Artois Leuven Bears J21 B-Den Dijk Wespelaar
30/1120:30VeteranenRoyale Entente Woluwe-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat BE
03/1209:45Clem Scherpenheuvel G10 AU10-Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
03/1214:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club J16U16-J-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14
03/1218:30Thor Tervuren DSE ADames-Sporthal Diependal, Lindeboomstraat 30, Tervuren
04/1211:30Heren-RDe Rode Leeuwen HSE R-Den Dijk Wespelaar
04/1211:30U21Everse Dino's J21 A-Den Dijk Wespelaar
04/1213:30HerenSpm Boskanters Steenokkerzeel HSE A-Den Dijk Wespelaar
10/1213:00L.S.V. Basket Landen J21 AU21-Sporthal Landen, Sportlaan 1
10/1219:00BBC Hoeilaart HSE RHeren-R-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
10/1221:00BBC Hoeilaart HSE AHeren-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
11/1209:30U10Bct Overijse G10 A-Den Dijk Wespelaar
11/1211:30DamesStrombeek Beavers Wemmel Basket Club DSE-Den Dijk Wespelaar
T18/1200:00U08Den DijkKersttornooi U8
T18/1200:00U10Den DijkKersttornooi U10
18/1213:30U21KYD Kortenberg Young Devils J21 A-Den Dijk Wespelaar
18/1214:00WIZ Basket Leuven HSE RHeren-R-De wijnpers, Mechelsevest 72, Leuven
18/1216:00WIZ Basket Leuven HSE AHeren-De wijnpers, Mechelsevest 72, Leuven
A03/01U8, U10, U12Den Dijk (Wespelaar)Basketbalkamp van 3 tot 6 jan.
04/0121:15Eternit WeerdeVeteranen-De Waterleest, Waterleesteweg 12, EppegemCat 2A
07/0114:30Femina Habac Sint-Truiden M16 AU16-M-Trudosporthal, Speelhoflaan, Sint-Truiden
07/0119:00BBC Hoeilaart DSE ADames-Sporthal Hoeilaart, Koldamstraat 9
08/0110:00Toyota Wouters Diest G10 AU10-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
08/0111:30Heren-RVanheylen Triton Leuven HSE R-Den Dijk Wespelaar
08/0113:30HerenVanheylen Triton Leuven HSE A-Den Dijk Wespelaar
14/0116:00L.S.V. Basket Landen HSE RHeren-R-Sporthal Landen, Sportlaan 1
14/0118:00L.S.V. Basket Landen HSE BHeren-Sporthal Landen, Sportlaan 1
15/0109:30U16-MBBC Croonen Lommel M16 A-Den Dijk Wespelaar
15/0109:30U10L.S.V. Basket Landen G10 A-Den Dijk Wespelaar
15/0111:30DamesBC Streek Inn Vilvoorde DSE B-Den Dijk Wespelaar
18/0120:30VeteranenBoskanters-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat 2A
22/0109:30U10Clem Scherpenheuvel G10 A-Den Dijk Wespelaar
22/0111:30Heren-RBC Machelen-Diegem HSE R-Den Dijk Wespelaar
22/0113:30HerenBC Machelen-Diegem HSE A-Den Dijk Wespelaar
22/0115:00Peer BBC vzw M16 AU16-M-College Peer, Collegelaan 20
28/0115:30Bct Overijse G10 AU10-SporthalDen Heurk, Heurkstraat 3, Overijse
28/0118:30BC Grimbergen DSE CDames-Sporthal J. Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen
29/0111:00Clem Scherpenheuvel M16 AU16-M-Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
29/0115:00Stella Artois Leuven Bears HSE DHeren-Sportzaal Wilsele, Aarschotsesteenweg 163, Leuven
03/0220:40Mechelse Vets 2572 WalemVeteranen-Sporthal Winketkaai, Winketkaai 39, MechelenCat 2A
05/0209:30U10Toyota Wouters Diest G10 A-Den Dijk Wespelaar
A11/0200:00Meat, cheese and fish
11/0214:30Koninklijke Herentalse BBC M16 AU16-M-Atheneum De Vesten, Augustijnenlaan 32, Herentals
12/0209:30U10KYD Kortenberg Young Devils G10 A-Den Dijk Wespelaar
12/0211:30Heren-RTigers Halle HSE R-Den Dijk Wespelaar
12/0212:00Notre Dame Leuven DSE CDames-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
12/0213:30HerenTigers Halle HSE A-Den Dijk Wespelaar
A = Activiteit
T = Tornooi
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)

 

Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.