Home

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
04/0311:00DBC Houthalen M16 BU16-M-Guldensporenlaan 16, Houthalen-Helchteren
04/0317:00BBC Alsemberg G14 AU14-Sportcomplex Kerkeveld, Alsembergsteenweg 1046, Alsemberg
04/0318:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club DSEDames-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14
05/0311:00Basket Club Groot Dilbeek J16 AU16-J-Sporthal Ten Gaerde, Jozef Mertensstraat 27 A, Groot-Bijgaar
05/0311:30U18GSG Aarschot J18 B-Den Dijk Wespelaar
05/0311:30Heren-RBBC Hoeilaart HSE R-Den Dijk Wespelaar
05/0313:30HerenBBC Hoeilaart HSE A-Den Dijk Wespelaar
11/0313:00GSG Aarschot J18 BU18Sporthal Demervallei, Demervallei 8, Aarschotopgelet nieuwe wijziging
12/0309:30U14BC Grimbergen G14 B-Den Dijk Wespelaar
12/0310:00Toyota Wouters Diest G10 AU10-Sporthal KTA Complex, Nijverheidslaan, Diest
12/0310:00Toyota Wouters Diest G10 AU10-ronde1-KTA Complex Diest, Nijverheidslaan
12/0311:30Heren-RMerchtem Eagles HSE R-Den Dijk Wespelaar
12/0311:30U16-JBC Grimbergen J16 B-Den Dijk Wespelaar
12/0313:30U21Merchtem Eagles J21 A-Den Dijk WespelaarWijziging gevraagd van 23/04/17
12/0313:30U12Clem Scherpenheuvel G12 B-Den Dijk Wespelaar
16/0319:45BC Groot Dilbeek Veteranen-Ten Gaerde, Jozef Mertensstraat 27, Groot BijgaardenCat 2A
17/0319:30Femina Habac Sint-Truiden M16 AU16-MTrudosporthal, Speelhoflaan, Sint-Truiden
18/0316:452B|SAFE Tienen G12 AU12-Sportschuur, Houtemveld, Tienen
18/0317:30Basket Club Groot Dilbeek HSE BHeren-Ten Gaerde, Jozef Mertensstraat 27, Dilbeek
19/0310:30Stella Artois Leuven Bears J18 BU18-Sportzaal, Aarschotsesteenweg 163, Wilsele
19/0311:30U16-JKYD Kortenberg Young Devils J16 A-Den Dijk WespelaarNog oplossing zoeken
19/0313:00A&T Group Basket Betekom M16 AU16-M-De Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Begijnendijk
22/0320:30BCT OverijseVeteranen-Sporthal Den Heurk, Heurkstraat 3, OverijseCat 2A
25/0313:00Tigers Halle J21 AU21-Sporthal De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
25/0315:00Stella Artois Leuven Bears J16 BU16-J-Sportzaal, Aarschotsesteenweg 163, Wilsele
V25/0317:00BBC PutteVeteranen-Sporthal Klein Boom, Mechelbaan 604, Puttevriendschap
26/0309:30U14Everse Dino's G14 A-Den Dijk Wespelaar
26/0311:30U18Everse Dino's J18 A-Den Dijk Wespelaar
26/0311:30Heren-RRecord Bank Keerbergen Lakers HSE R-Den Dijk Wespelaar
26/0313:30HerenRecord Bank Keerbergen Lakers HSE A-Den Dijk Wespelaar
29/0320:30VeteranenTigers Halle -Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, WespelaarCat 2A
31/0320:30Spm Boskanters Steenokkerzeel HSE AHeren-Sporthal Hertblok, Orchidee
01/0417:15De Rode Leeuwen HSE RHeren-R-Doornlarenhoofdstraat, Sint-Genesius-Rode
02/0409:30U10-ronde12B|SAFE Tienen G10 A-Den Dijk Wespelaar
02/0409:30U12Dynamo Bertem G12 A-Den Dijk Wespelaar
02/0409:30U102B|SAFE Tienen G10 A-Den Dijk Wespelaar
02/0411:30DamesThor Tervuren DSE A-Den Dijk Wespelaar
08/0413:30Notre Dame Leuven M12 BU12-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
08/0416:00Merchtem Eagles J21 AU21-Sporthal Tuinbouwschool, Molenbaan 54, Merchtem
09/0409:30U14Lubbeek B-Ball-Stars G14 A-Den Dijk WespelaarNog te verplaatsen !!
09/0411:30U18Tigers Halle J18 A-Den Dijk Wespelaar
09/0415:00BC Machelen-Diegem HSE RHeren-R-Sporthal Heirbaan Machelen
15/0413:30U16-JMerchtem Eagles J16 A-Den Dijk Wespelaar
22/0411:15Tigers Halle J18 AU18-Sporthal De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
22/0412:30BC Grimbergen G14 BU14-Sporthal Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen (Strombeek-
23/0409:30U12Notre Dame Leuven M12 B-Den Dijk Wespelaar
23/0409:30U16-MNotre Dame Leuven M16 B-Den Dijk Wespelaar
23/0411:30Heren-RLonderzeelse Dunkers HSE R-Den Dijk Wespelaar
23/0411:30DamesGSG Aarschot DSE A-Den Dijk Wespelaar
23/0413:30HerenLonderzeelse Dunkers HSE A-Den Dijk Wespelaar
23/0414:00BC Grimbergen J16 BU16-J-Sporthal Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen (Strombeek-
29/0411:00A&T Group Basket Betekom J21 AU21-Sporthal de Tumkens, Pastoor Pitetlaan 30, Betekom
29/0413:30Bct Overijse J18 AU18-Sporthal Den Heurk, Heurkstraat 3, Overijse
29/0415:00Lubbeek B-Ball-Stars G14 AU14-Sport'o'droom, Kerkomsesteenweg 47, Boutersem
29/0417:00Stella Artois Leuven Bears J16 CU16-J-Sportzaal, Aarschotsesteenweg 163, Wilsele
30/0409:30U10GSG Aarschot G10 A-Den Dijk Wespelaar
30/0409:30U10-ronde1GSG Aarschot G10 A-Den Dijk Wespelaar
30/0411:30Heren-RA&T Group Basket Betekom HSE R-Den Dijk Wespelaar
30/0413:30HerenDynamo Bertem HSE B-Den Dijk Wespelaar
30/0415:30U12Toyota Wouters Diest G12 A-Den Dijk Wespelaar
30/0417:00Lubbeek B-Ball-Stars DSE RDames-Sporthal Lubbeek, Gellenberg 14
13/0509:45Clem Scherpenheuvel G12 BU12-Sporthal Scherpenheuvel, August Nihoulstraat 72
13/0511:00Stella Artois Leuven Bears G10 AU10-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
13/0511:00Stella Artois Leuven Bears G10 AU10-ronde1-Campus Redingenhof, Remi Vandervaerenlaan
13/0516:45BC Asse-Ternat J18 BU18-Sportloods Waalborre, Potaarde 14, Asse
14/0512:00Jets Basket Zaventem G14 AU14-Sporthal Zaventem, Steenokkerzeelstraat 60
20/0514:00L.S.V. Basket Landen G10 AU10-ronde1-Sporthal Landen, Sportlaan 1
20/0514:00L.S.V. Basket Landen G10 AU10-Sporthal, Sportlaan 1, Landen
A21/0500:00AfsluitdagDen DIjk
A = Activiteit
V = Vriendschappelijke wedstrijd
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)

Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.