Home Test Page

 
   

Lid worden?

Nieuwe starters kunnen vrijblijvend 2 keer gratis komen trainen alvorens aan te sluiten.
Informatie over de trainingen vind je bij Trainingen.
Meer informatie over aansluiten en lidgelden vind je bij Aansluiten
Vragen of interesse om aan te sluiten? Contacteer ons op secretariaat@bbchaacht.be.

Wedstrijden:

DatumTijdThuis UitUitslag Verslag/Info PlaatsOpmerking
15/1121:15BBC Wobac Sint-Stevens-Woluwe VetsVeteranen51- 37Gemeentelijke Sporthal Sint-Stevens-Woluwe, Leuvensesteenweg
19/1109:30U18-JStella Artois Leuven Bears J18 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
19/1109:30U21-JStella Artois Leuven Bears J21 C-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
19/1111:30Dames-ABC Grimbergen B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
19/1111:30Heren-RLonderzeelse Dunkers R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
19/1113:30Dames-BThor Tervuren A20-0 BFORALGEMEEN FF THOR TERVUREN
19/1113:30Heren-AS.K.Eternit Kapelle o/d Bos A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
19/1115:30U19-MBBC Finas Geel M19 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
25/1112:30BasKet Tongeren M19 AU19-M-Eburonenhal, Clarissenstraat 15, Tongeren
T25/1112:40Tornooi Boutersem U08U08sport'O'droom, Kerkomsesteenweg 49, 3370 BoutersemPeanuts Tornooi Boutersem
26/1111:30U16-JBC Grimbergen J16 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
26/1111:30Heren-ABasket Club Groot Dilbeek A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
26/1113:30U10BC Grimbergen G10 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
26/1113:30Dames-AJets Basket Zaventem A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
29/1120:30Bct Overijse VetsVeteranen-Sporthal Den Heurk, Heurkstraat 3, Overijse
02/1210:45Basket Groot Zemst G10 BU10-Sporthal Hofstade Heide, Zandstraat 3, Zemst-Hofstade
02/1212:00GSG Aarschot G12 BU12-Sporthal Demervallei, Demervallei 8, Aarschot
02/1217:15De Rode Leeuwen RHeren-R-Sporthal Wauterbos, Doornlarenhoofdstraat, St-Genesius-Rode
02/1218:30BC Grimbergen BDames-A-Sporthal Vertommen, Grotewinkellaan, Grimbergen (Strombeek-
02/1219:15De Rode Leeuwen AHeren-A-Sporthal Wauterbos, Doornlarenhoofdstraat, St-Genesius-Rode
03/1209:30Dames-BSt.Paulus Opwijk R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
03/1213:00Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G14 AU14-Sporthal, Sportveldweg 6, Boortmeerbeek
03/1215:30BC Asse-Ternat J18 CU18-J-Sporthal Lakerveld, Guldensporenlaan 16,Houthalen-Helchteren
04/1220:00Tigers Halle VetsVeteranen-Sporthal De Bres, Monseigneur Senciestraat 13, Halle
09/1218:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club BDames-B-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14-16, Wemmel
09/1220:00Strombeek Beavers Wemmel Basket Club ADames-A-Sporthal Campus Wemmel, Zijp 14-16, Wemmel
O10/1209:30U14BBC Lions Kambergen Zelem-Halen U14-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1209:30U21-JBasket Betekom J21 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1211:30Heren-RRecord Bank Keerbergen Lakers R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1211:30U19-MB.C. Gems Diepenbeek M19 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1213:30Heren-ARecord Bank Keerbergen Lakers A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1213:30U10Boortmeerbeek & Berg Bulldogs G10 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
10/1215:30U14BC Grimbergen G14 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
16/1214:00L.S.V. Basket Landen J21 AU21-J-Sporthal, Sportlaan 1, Landen
16/1216:30Dynamo Bertem G12 AU12-Sporthal, Bosstraat 1, Bertem
17/1209:30U12Clem Scherpenheuvel G12 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
17/1211:30U14KYD Kortenberg Young Devils G14 A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
17/1211:30Heren-RBBC Hoeilaart R-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
17/1213:30Heren-ABBC Hoeilaart A-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
17/1213:30U10Jets Basket Zaventem G10 B-Sporthal Den Dijk, Dijkstraat 1, Haacht (Wespelaar)
17/1214:00Notre Dame Leuven BDames-A-Sporthal Redingenhof, Redingenstraat 90, Leuven
O = Oefenwedstrijd
T = Tornooi
(De matchen in rood zijn gewijzigd t.o.v. de oorspronkelijke kalender)