Werklijst Jan Primusfeesten 2018

Naar jaarlijkse gewoonte kom je onze club ook tegen op de Jan Primusfeesten. Met een beetje zon er bij wordt het dit jaar weer een groot feest. Maar om dit feest echt groots te maken hebben we heel wat helpende handen nodig. Er moet getapt worden, opgediend, frietjes gebakken, enz...

Als je ons hierbij kan en wil helpen, kijk dan vlug even op de werklijst hieronder waar er nog een plaatsje is dat je graag wil invullen.  

Let op, je kan zelf niets invullen op de werklijst.  
Gebruik het formulier onderaan de werklijst of stuur gewoon een mailtje naar het feestcomité en wij bevestigen zo snel mogelijk je plaats op de werklijst via deze pagina.

Woensdag 25 juli - 18:00:
Tenten opzetten Deel 1

1. Fluppe

2. Bjorn

Donderdag 26 juli - 13:00:
Tenten opzetten Deel 2

1. Fluppe

Donderdag 26 juli - 16:00 tot 19:00:
klaar zetten van tafels, frigo's, stoelen, ...

1. Fluppe

2. Steven

3. Katia

4. Paul

Vrijdag 27 juli - 10:00 tot 14:00:
Frigo's vullen en eventueel verder klaar zetten

1. Katia

2. Steven

3. David Janssens

Vrijdag 27 juli - 18:00 tot einde:
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Katia

1. Vix

1. Steven

Vrijdag 27 juli - 19:00 tot einde:
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Nico

2. Kris H.

3. Ann

4. Wendy H.

5. Stephan Wynants

1. Nina

2. David Janssens

 

 

 

1. Sylvie

2. Lencka

3. Ianna

 

 

Zaterdag 28 juli - 8:00:
Opkuis + ontvangst brouwer

1. Rudi

2. Marjan

Zaterdag 28 juli - 11:30 tot 17:30:

OPDIENEN (+16 jaar) TOOG

1. Deborah

2. Jos

3. Agnes

1. Jürgen J

2. Joey

 

Zaterdag 28 juli - 17:30 tot 21:30
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Katia

2. Inge Vranckx + Nikki

3. Inge Van steendam

4. Nico

5. Sabine Vermeiren

1. Rudi

2. Marjan

3. Vix

 

 

1. Fluppe

2. Patrick

3. Nancy

 

 

Zaterdag 28 juli - 21:30 tot einde (ca 02:00):
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Nico

2. Sabine Vermeiren

3. Anne Van Meerbeeck

4. Hilde Demoor

5. Inge Van steendam

6. Nona

7. Astrid Vranckx

1. Vix

2. David Stout

3. David Janssens

 

 

 

 

1. Steven

2. Sylvie

3. Katia

4. Bart Vanmeensel

 

 

 

Zondag 29 juli - 08:00:
opkuis + ontvangst brouwer + toog

1. Rudi

2. Fluppe

3. Marjan

Zondag 29 juli - 11:30 tot 17:30:
OPDIENEN (+16 jaar) TOOG

1. Andy

2. Ruben V. O.

3. Kris V. O.

1. Jürgen J.

2. Nadine S.

 

Zondag 29 juli - 17:30 tot 20:30:
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Katia

2. Bart D.

3. Kristel G.

4. Jesse K.

5. Ouder van Marie Wagemans + Marie Wagemans

6. Tineke Provost

1. Rudi

2. Marjan

3. Ouder Van Marie Wagemans

 

 

1. Fluppe

2. Steven

3. Sylvie

 

 

 

Zondag 29 juli - 20:30 tot einde (ca 24:00):
OPDIENEN (+16 jaar) FRIET TOOG

1. Katia

2. Jos

3. Agnes

4.

5.

6.

1. Mark

2. David Janssens

3. Edward Timmermans

 

 

 

1. Fluppe

2. Steven

3. Gudrun

4. Guy

 

 

Zondag 29 juli (Maandag 30 juli) - vanag middernacht tot einde (ca 02:00):
Opkuis

1. Steven

2. Katia

3. Gudrun

4. Guy

5. Bjorn

6. Wout

7. David Janssens

8.

Maandag 30 juli - 08:00 tot 11:00:
Tenten afbreken

1.

2.